AlbaThyment - 20140330 - PolmaratonArgol® Team to miłośnicy zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, a zatem sympatycy marki Argol® i innych produktów stuletniej poznańskiej firmy Alba Thyment. Argol® Team podczas Poznań Półmaratonu będzie promował harmonijne podejście do ciała i ducha zgodnie z filozofią: Zdrowie jest piękne.
Podczas targów w Arenie (4-5 kwietnia) zapraszamy na nasze stoisko (box 11-12, obok Fundacji Rak Off i Toyoty). Expo 7. Poznań Półmaraton jest otwarte w piątek w godz. 10-20, w sobotę w godz. 9-20. Opowiemy tu o wyjątkowych suplementach diety, jakie dystrybuujemy w Polsce, a które mogą wzmocnić układ immunologiczny i pomogą pozbyć się z organizmu szkodliwych substancji. Opatentowany przez japońską firmę Osato ekstrakt ze sfermentowanej papai o silnym działaniu przeciwutleniającym Immun’Âge® to w Polsce nowość, dostępne są 4 rodzaje terapii.

Wszyscy zawodnicy 7. Poznań Półmaratonu mogą skorzystać z masażu. Alba jest producentem kosmetyków do profesjonalnych zabiegów, stworzonych na potrzeby fizjoterapeutów i rehabilitantów oraz ich wymagających pacjentów. Stosowana po poznańskich biegach oliwka Beauty z serii Balsamique® zawiera olej ze słodkich migdałów i witaminę E. Pachnie przyjemnie i delikatnie. Zyskała już uznanie zarówno aktywnych mężczyzn jak i kobiet w salonach masażu i SPA w całej Polsce.

Nasza firma szczególnie mocno kibicuje Zawodnikom Argol® Teamu z numerami startowymi: 1225 oraz 7722.