REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ALBA THYMENT

Regulamin Sklepu Internetowego Alba Thyment określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży kosmetyków firmy Alba Thyment za pośrednictwem Sklepu Internetowego Alba Thyment.


WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

1. Właścicielem Sklepu Internetowego Alba Thyment jest firma Alba Thyment Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Szkolna 98, 62-002. Telefon: 061 811 54 07, fax: 061 811 54 09, NIP: 782-00-26-054, Regon 632514066.

2. Zamówienia na produkty Alba Thyment można składać za pośrednictwem strony WWW, znajdującej się pod adresem http://www.albathyment.com.pl.

3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Alba Thyment.  Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.

6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości, będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma UPS) lub Inpost. Koszty dostarczenia:

UPS*:
  • Przy zamówieniu do 250 zł (przelew) – transport 20 zł
  • Przy zamówieniu do 250 zł (pobranie) – transport 24 zł
  • Przy zamówieniu powyżej 250 zł (przelew i pobranie) – transport 0 zł
InPost kurier:
  • Przy zamówieniu do 250 zł (przelew) – transport 16 zł
  • Przy zamówieniu do 250 zł (pobranie) – transport 19 zł
  • Przy zamówieniu powyżej 250 zł (przelew i pobranie) – transport 0 zł

*Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby, która będzie mogła odebrać paczkę. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście w oddziale UPS bądź zamówić kolejne doręczenie na swój adres. Pierwsze kolejne doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane przez UPS bezpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna sie od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Koszt takiej przesyłki wynosi od 10 zł do 25 zł w zależności od wartości zamówienia. W mailu, którym powiadamiamy Cię o wysłaniu Twojego zamówienia, znajduje się numer przesyłki. Wpisując podany numer na stronie UPS możesz śledzić trasę swojej przesyłki.
9. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówienia pod adresem: ul. Szkolna 98, 62-002 Suchy Las. Odbiór zamówień możliwy w godzinach 08:00 – 15:00.

10. Ceny w Sklepie Internetowym Alba Thyment wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru, który jest niezgodny ze stanem faktycznym, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.

11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze), uprasza się o wcześniejsze przesłanie faksem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na numer faksu: 061 811 54 09.

13. Zamówienia realizowane są tylko na terenie Polski.

14. W przypadku wyboru sposobu płatności „przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe (Raiffeisen Bank Polska S.A. nr konta PL 52 1750 1019 0000 0000 2723 6607) w wysokości wartości zamówienia.

15. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy Alba Thyment Sp. z o.o. nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

16. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Alba Thyment Sp. z o.o. nie odbierze przesyłki.

17. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym www.albathyment.com.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

18. Sklep www.albathyment.com.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym Klient zostanie poinformowany.

19. Użytkownik rejestrując się w Sklepie Internetowym www.albathyment.com.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Alba Thyment Sp. z o.o.