Alba Thyment Sp. zo.o.

ul. Szkolna 98

62-002 Suchy Las

Polska

Tel. +48 618 115 407

Fax. +48 618 115 407

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail kontakt@albathyment.com.pl. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Alba Thyment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Szkolna 98. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail kontakt@albathyment.com.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Firma Alba Thyment Sp. zo.o. zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne zobowiązauje się do prowadzenia rejestru wszelkich działań niepożądanych, dotyczących własnych produktów leczniczych. Prosimy korzystać z formularza na stronie zgłoszeń.