AlbaThyment - 20150410 - MaratonTrzykrotna olimpijka Anna Jakubczak (Argol® Team) weźmie udział w niedzielnym Poznań Półmaratonie. Nie ma jednak zamiaru walczyć o rekord, ale motywować na trasie.

Anna Jakubczak z profesjonalnym bieganiem związana jest od ponad 20 lat. Należała do ścisłej czołówki kobiet na dystansie 1500 m. Wystartowała na Igrzyskach w Sydney, Atenach i Pekinie. Rekord życiowy 4.00.15 na dystansie 1500 m, który uzyskała w biegu finałowym podczas Igrzysk w Atenach, jest trzecim wynikiem w historii Polski kobiet na tym dystansie.
Anna Jakubczak zakończyła swoją karierę, ale wciąż trenuje zawodników, którzy startują w imprezach biegowych w kraju i zagranicą. Z jednym z nich przyjedzie do Poznania na Półmaraton już w tę niedzielę. Pobiegną w barwach Argol® Teamu kompletowanego przez poznańską firmę Alba Thyment. Argol® Team to miłośnicy zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Argol® Team podczas Poznań Półmaratonu będzie promował harmonijne podejście do ciała i ducha zgodnie z filozofią: Zdrowie jest piękne.
-Nasza współpraca z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji zaczęła się od tematu masażu zawodników po biegach, z roku na rok staramy się coraz intensywniej promować zdrowy tryb życia. Cieszymy się, że tym razem mogliśmy zaprosić do Poznania właśnie Anię, z której teamem współpracujemy już od dłuższego czasu – mówi prezes Alby, Łukasz Rychlicki.
Ty też chcesz pobiec w kolejnych poznańskich imprezach Argol® Teamie? Przyjdź na stoisko Alba Thyment podczas targów Expo w Arenie albo skontaktuj się z nami mailowo: info@albathyment.com.pl