Argol - Maraton - 20131010Pomoc we wzmocnieniu układu odpornościowego i sił witalnych zawodników oraz kibiców to cel, jaki podczas Poznań Maratonu stawia sobie Argol® Team. Balsamiczne pastylki na gardło przed biegiem i oliwki do odprężającego masażu zawodników po wysiłku to tylko część aktywności zespołu miłośników zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, czyli Argol® Team.

 

„Zdrowie jest piękne” to hasło Argol® Team, który w tym roku wspiera Poznań Maraton.

Wszyscy Maratończycy w pakietach startowych znajdą pastylki na gardło Manukan®, które stanowią połączenie bakteriobójczego miodu Manuka oraz olejków karmelitańskich Argol® o udowodnionym działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Manukan® świetnie wspomaga ochronę dróg oddechowych, ułatwia utrzymanie zdrowego stanu śluzówki i strun głosowych, nie drapie podniebienia i po prostu dobrze smakuje.

Natomiast po biegu wszyscy chętni zostaną wymasowani preparatami od Alby.

Alba weźmie też udział w Poznań Sport Fair, gdzie promować będzie opatentowany przez japońską firmę Osato ekstrakt ze sfermentowanej papai o silnym działaniu przeciwutleniającym Immun’Âge®. Wykład pt. Układ immunologiczny i bieganie. Promocja siły kondycji i wytrzymałości wygłosi w sobotę na MTP członek Argol® Team – dr n. med. Piotr Zwoliński. Warszawski neurolog i czołowy polski epileptolog pobiegnie również w zespole Argolu® w niedzielnym biegu.

Poznańska firma została oficjalnym partnerem 14. Poznań Maratonu. – W tym roku zdobyliśmy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz zostaliśmy przyjęci do elitarnego grona Konsorcjum Marki Poznań, a zatem stanowimy biznesową wizytówkę miasta. To naszym zdaniem zobowiązuje do działań na rzecz Mieszkańców. Chcemy wspierać wydarzenia lubiane przez Poznaniaków, a podczas nich przypominać, że remedium na codzienne dolegliwości produkowane jest tu od stu lat! – mówi prezes Alby, Łukasz Rychlicki.

Argol® Team to miłośnicy zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, a zatem sympatycy marki Argol® i innych produktów stuletniej poznańskiej firmy Alba Thyment. Argol® Team podczas Poznań Maratonu będzie promował harmonijne podejście do ciała i ducha zgodnie z filozofią: Zdrowie jest piękne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie maratonu.