Alba1913 – FACE – Lotion – Bottle

Face

No.

Metropolitan Skin Guard LOTION

Miejski osłonowy lotion to intensywnie nawilżający krem do twarzy w lekkiej formule, uszlachetniony składnikami filtrującymi zanieczyszczenia i wzmacniającymi barierę ochronną skóry. Wpompowując w nią estry masła shea i kwas hialuronowy, zabezpiecza przed utratą dobroczynnej wilgoci. Działanie przeciwzmarszczkowe i modelujące potęgują ekstrakty korzenia rabarbaru, naci pietruszki i liści szczawiu, które dodatkowo delikatnie rozjaśniają i wyrównują koloryt.

30 g
200,00 zł

Jak stosować:

Czule wklepuj (nie wcieraj) w oczyszczoną i stonizowaną skórę aż do wchłonięcia. Rano i wieczorem; dla lepszego rezultatu: z uśmiechem!

Kluczowe składniki:

Sposób dostawy

  • Kurier przelew 17,00zł
  • Kurier pobranie 20,00zł
  • Poczta Polska Pocztex przelew 14,00zł
  • Poczta Polska Pocztex pobranie 17,00zł
  • Odbiór osobisty (bezpłatnie)
W przypadku dokonania zakupu omyłkowo lub otrzymania produktu wadliwego lub uszkodzonego, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827) dalej UPK, masz 14 dni na odstąpienie od Umowy zakupu. Termin 14 dni rozpoczyna się od momentu odbioru towaru od przewoźnika (firmy przewozowej lub poczty polskiej). Zgodnie z UPK aby odstąpić od Umowy prosimy o przesłanie listu poleconego (Oświadczenia) na adres Alba Thyment Sp. z o.o., Szkolna 98, 62-002 Suchy Las, wraz z nienaruszonym lub uszkodzonym produktem. W razie pytań, prosimy o kontakt!

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.