No13_produkt

Body Repair

No. 13

Galeniczny krem na rozstępy

LEKKI, SZYBKO WCHŁANIAJĄCY SIĘ KREM ZMNIEJSZAJĄCY ROZSTĘPY I ZAPOBIEGAJĄCY POWSTAWANIU KOLEJNYCH ZMIAN. DZIĘKI EKSTRAKTOM Z OGÓRECZNIKA, CENTELLI AZJATYCKIEJ I BAŻYNY CZARNEJ POMAGA W WALCEZ NIECHCIANYMI DEFEKTAMI SKÓRY, WZMACNIA NACZYNIA KRWIONOŚNE I STYMULUJE SYNTEZĘ KOLAGENU. POZOSTAWIA NA DŁUGO ŚWIEŻY LEŚNO­OWOCOWY ZAPACH.

170 g
140,00 zł

Jak stosować:

Nałóż na wybraną partię ciała, rozprowadź kolistymi ruchami, delikatnie masuj i śmiało, polub swoje ciało!

Kluczowe składniki:

Sposób dostawy

  • Kurier przelew 17,00zł
  • Kurier pobranie 20,00zł
  • Poczta Polska Pocztex przelew 14,00zł
  • Poczta Polska Pocztex pobranie 17,00zł
  • Odbiór osobisty (bezpłatnie)
W przypadku dokonania zakupu omyłkowo lub otrzymania produktu wadliwego lub uszkodzonego, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827) dalej UPK, masz 14 dni na odstąpienie od Umowy zakupu. Termin 14 dni rozpoczyna się od momentu odbioru towaru od przewoźnika (firmy przewozowej lub poczty polskiej). Zgodnie z UPK aby odstąpić od Umowy prosimy o przesłanie listu poleconego (Oświadczenia) na adres Alba Thyment Sp. z o.o., Szkolna 98, 62-002 Suchy Las, wraz z nienaruszonym lub uszkodzonym produktem. W razie pytań, prosimy o kontakt!

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.