Body Repair

No. 6

Galeniczny krem do przemęczonych nóg

ODŚWIEŻAJĄCY KREM O LEKKIEJ KONSYSTENCJI I RZEŚKIM ZAPACHU GŁĘBOKO CHŁODZI, PRZYNOSZĄC DŁUGOTRWAŁĄ ULGĘ NOGOM I STOPOM. EKSTRAKTY Z KASZTANOWCA I ZIELONEJ HERBATY SKUTECZNIE LIKWIDUJĄ UCZUCIE „CIĘŻKICH NÓG”. OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW I NATURALNE MASŁO SHEA NADAJĄ SKÓRZE MIĘKKOŚĆ ORAZ WŁAŚCIWE NAWILŻENIE.

170 g
140,00 zł

Jak stosować:

Nałóż niewielką ilość na przemęczoną partię ciała, następnie delikatnie wklepuj aż do całkowitego wchłonięcia i idź przez życie z uśmiechem.

Kluczowe składniki:

Sposób dostawy

  • Kurier przelew 17,00zł
  • Kurier pobranie 20,00zł
  • Poczta Polska Pocztex przelew 14,00zł
  • Poczta Polska Pocztex pobranie 17,00zł
  • Odbiór osobisty (bezpłatnie)
W przypadku dokonania zakupu omyłkowo lub otrzymania produktu wadliwego lub uszkodzonego, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827) dalej UPK, masz 14 dni na odstąpienie od Umowy zakupu. Termin 14 dni rozpoczyna się od momentu odbioru towaru od przewoźnika (firmy przewozowej lub poczty polskiej). Zgodnie z UPK aby odstąpić od Umowy prosimy o przesłanie listu poleconego (Oświadczenia) na adres Alba Thyment Sp. z o.o., Szkolna 98, 62-002 Suchy Las, wraz z nienaruszonym lub uszkodzonym produktem. W razie pytań, prosimy o kontakt!

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.